Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez biztos nem normális dolog!...

Ez biztos nem normális dolog! Hogy juthat ide egy 22 éves lány?

Figyelt kérdés

Néha csak úgy előtörnek a sötét gondolatok. Mint most épp karácsonykor. Régóta gyötör a gondolat, hogy valami nincs rendben az agyamban, a lelkemben, kinek hogy tetszik, de ez már sok. Kifejezetten örülnék, ha teszem föl valami súlyos betegségem lenne és meghalnék a francba. Amikor volt némi szívritmuszavarom a stressz miatt, rimánkodtam a szívrohamért.

Gondolom nevetségesen hangzik, de ez van. Nincs ami itt tartson. A Quimby unom c. számával tudnám jellemezni az egészet.

Voltatok már hasonló helyzetben? Ki vagy mi segített ki?


2011. dec. 26. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Üdv a klubban.
2011. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
majd elmúlik, ha találsz magadnak értelmes elfoglaltságot és életcélt.
2011. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Egyet kell értenem a második hozzászólóval. Sokunknak van/volt/lesz ilyen időszaka, a lényeg hogy nem szabad átadni az irányítást ezeknek a gondolatoknak, szélsőséges esetben akár szakember segítségét is kérni ezügyben.
2011. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nehogy félreérts, nem téríteni akarok, de nekem az ima segített. Azzal is, hogy az Úr angyala … mondása egy bizonyos ritmust adott. Egy rövidtávú cél volt. És azt hiszem ez a lényeg!
2011. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
próbáltam életcélt találni...nyáron volt egy kapcsolatom, de annak is vége lett, ezért azóta még rosszabbul érzem magam. Mindenki halad a kis életével én pedig egy helyben toporgok.
2011. dec. 26. 22:39
 6/22 anonim ***** válasza:
Mintha rólam beszélnél, komolyan.
2011. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:D durva...nálad mióta tart ez?
2011. dec. 26. 22:43
 8/22 anonim ***** válasza:
Inkább nem mondom meg.
2011. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
zsír...
2011. dec. 26. 22:47
 10/22 anonim ***** válasza:

"Mezei depid" van, ami rögtön oldódni fog, ahogy behapsizol... Addig is "enyhítőnek" kösd le magad valami hasznossal.

Vagy menj pszichiáterhez és szedj bogyókat, azokkal is ki lehet húzni egy ideig.

2011. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!