Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » DUNÁUJVÁROS! Most hogy már...

DUNÁUJVÁROS! Most hogy már nincs zöld sztk, hol van a városban bőr és nemi beteg gondozó?

Figyelt kérdés
A barátom,aki már ex barátom azóta,beismerte hogy félrelépett, egy olyan csajjal, akinek nincs túl jo híre a városban.Nem is agonizaltam rajta egeszen egy héttel ezelőttig, amig el nem kezdett csípni Pisilés közben.És fájdogal alul.Bízom benne hogy csak felfaztam,kaptam rá gyógyszert is, de nem igazán akar javulni. Így ha nem múik el, szeretném megnézetni magam, ártani nem árthat, ha ciki, ha nem :/ Ha valaki tudja hova "költözött", kérem írja meg. Köszi

2013. dec. 26. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2400 Dunaujváros. Szórád u. 39 06 25 550 568
2013. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2400 Dunaujváros. Szórád u. 39.

06 25 550 568

2013. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez a zöld sztk cime, ami romokban hever, es ahol évekkel ezelőtt volt, vagy nem?
2013. dec. 26. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Végülis akkor maradt a kórház és a kerek sztk. Próbáltam rákeresni a neten hogy most hol lehet, de sajnos semmit nem találtm. Azaz találtam egy magán doktornőt, de volt ott egy elrettentő komment is... ( [link] Én bemennék a kórházba, és érdeklődnék a recepción. Ha esetleg mégis kiderül hogy a kerek sztk-ban van, akkor sem kell sokat menni, ott van egy köpésre.
2013. dec. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt van elvileg az összes rendelés:

[link]


Vagy még ami egy járható útnak tűnik, menj el nőgyógyászhoz, szerintem ő is kikezel belőle, akármi is ez.

2013. dec. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Voltam nogyogyAsznal de nem latott semmit,csak mehnyakrakszurest csinalt, ahol a kenet vegyes bakterium florat mutatott.Allitolag minden nemi betegseg kitenyesztese külön penz! :/Kapasbol 3 johet szoba, ami fajdalmas vizessel jar.Az altalanos szakrendelesekrol meg nem sok jot hallottam, foleg ha ilyen gonddal megyek.A korhazi szakrendeleseknel meg nem talaltam kiirva. Akkor csak a telozas marad! :)
2013. dec. 27. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!