Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van ertelme ezt dolgoznom a...

Van ertelme ezt dolgoznom a jovoben?

Figyelt kérdés
Hazi betegapolo szeretnek lenni,az idos embereket annyira szeretem,ok mar tenyleg tiszta szivuek,csak neha a betegseg miatt "gonoszkodnak" .En szeretek segiteni mindenben mindenkinek,ugyerzem segitokesz vagyok.Csak van a dologban nehany apropo.Tul hamar,es nagyon szeretek meg mindenkit,es felek,hogy lelkileg nem birnam(itt arra gondolok,hogy latom,ha a beteg szenved,vagy ha meghalna az apolt,nem tudom,hogy reagalnek).A masik bokkeno,hogy neha gyenge a gyomrom.Van,hogy birom a latvanyt,van,hogy nem.Szerintetek tenyleg alkalmatlan lennek erre a feladatra?

2013. dec. 15. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nem ilyen jellemzők kellenek ehhez. hanem egyszer: határozott jellem, akire hallgat a tata, ha nem akarja bevenni az életbe vágó piruláit, döntésképes, nem hezitál ha baj van, alap újraélesztést ismerjen, rengeteg türelme legyen amikor már ezerszer kell elmondani ugyanazt, legyen védőoltása, hogy ne szedjen össze semmit, ágytálcsere alap legyen nála, stb
2013. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem. nem akadály se a gyomor, se az érzékeny lélek.

Mindegyikehez "hozzá lehet szokni" bizonyos fokig.


,ok mar tenyleg tiszta szivuek,csak neha a betegseg miatt "gonoszkodnak" .Na ez az ami nem igaz!!!! De erre majd rájössz!

2013. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!