Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sztetek gáz h nem megy még...

Sztetek gáz h nem megy még annyiraa vénabiztosítás? 1,5éve vagyok mentőápoló meg 22 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy a vénabiztosítás rendesen.1,5 éve vagyok mentős és vmikor sikerül vmikor pedig nem. Pedig egy csomószor van olyan h megszúrom jön a vér tolnám fel és vagy megtörik meg meghajlik pedig jó helyen vagyok. Vmi ötlet? Jah és sztetek gáz h nem megy még annyira mondom 1,5éve vagyok mentőápoló meg 22 éves vagyok.

#Vénabiztosítás
2013. dec. 29. 10:20
 1/4 intrepid ***** válasza:
Egy mentős 3 év után teljesértékű mentős. Ne aggódj, belejössz. Ne itt rinyáljál, hanem tapasztalt kollégákat kérdezzél, figyeld az orvosokat hogyan dolgoznak, és tanulj!
2013. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha másfél éve vagy mentőáopoló akkor tudnod kéne, hogy ápolóként nem a te dolgod a vénabiztosítás. Mellesleg ha nagyaon meg akarod tanulni akkor fogd magad az első ismerős SBO-ra bemész, hogy engedjenek gyakorolni.
2013. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Éles helyzetben nem szégyen második szúrásból vénát biztosítani. És igen, a nyugisabb helyen való gyakorlás sokat segít.
2013. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 inspector callahan ***** válasza:
Korábban nekem is sokszor történt ilyesmi. Próbáld úgy, hogy ha megszúrtad a vénát és megjelenik a végén a vér, még 1-2 mm-t előretolod az egész branült, majd rögzíted fixen a mandrin végét és feltolod a műanyagot, így nem fog megtörni. Sok sikert! :)
2014. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!