Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hallássérültnek mik az...

Egy hallássérültnek mik az esélyei, ha mentőápoló vagy mentőtiszt szeretne lenni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt párom mentőápoló,egyszer fel kellett szúrni a fülét és nagyon aggódott,hogy véletlenül se legyen halláskárosodás belőle,mert elmondása szerint akkor munkaképtelenné nyílvánították volna.
2013. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen fokú?
2013. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 éves kora óta hallókészüléket hord, idegrenszeri halláskárosodásról van szó, nagyothalló!
2013. szept. 6. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem sok. :( Ennek a szakmának nagyon fontos alappillére az, hogy tudj az érzékeidre (tapintás, szaglás, hallás, látás) támaszkodni, és ha ez nem megy, akkor az nagy probléma. De nem vagyok biztos benne, csak én így gondolom. Persze tévedhetek.
2014. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!