Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Félek a vérvételtől mi legyen?

Félek a vérvételtől mi legyen?

Figyelt kérdés
Voltunk orvosi vizsgálaton. 162cm és67kg vagyok meg 12 éves. Elküldtek vérvételre. Nagyon félek,hogy valamilyen értékem nem lesz jó. Meg üvegbe is kellene pisilni de ha én arra nem vagyok hajlandó nem tudom abból lenne e baj kedden mennénk. Kérlek ha tudtok válaszoljatok gyorsan és normális dolgokat.
2013. dec. 29. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Baj nem lenne belőle, nem csinálnák meg a vizeletvizsgálatot, ami miatt a küldő orvos valószínűleg szólni fog és visszaküld.

12 évesen nem hiszem, hogy túl nagy bajok lennének a vérképeddel, ilyenkor inkább a tűtől szoktak félni, nem az eredménytől :)

2013. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell üvegbe pisilned, hanem valami széles szájú tejfölös vödör, vagy füles műanyag kiöntőbe. Ebből bele tudjátok tölteni az üvegbe, vagy a szabvány tégelybe még otthon a vizeletet. A vérvételtől meg nem kell félni. Mivel még nagyon fiatal vagy, ezért biztosan jó lesz minden érték.
2013. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 évesen nem regisztrálhatsz erre az oldalra.
2023. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!