Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon félek a vérvételtől,...

Nagyon félek a vérvételtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Muszáj lenne elmennem, mert biztos, hogy vashiányom van.


Viszont februárban sürgősségi műtétem volt, pár óra alatt 3 kórházban vettek tőlem vért, elég morbid módon.. Ez éjjel történt, reggelre szétdurrantak az ereim, az infúzió miatt szétszúrták a kezeimet mindenhol...


Szóval rosszul vagyok a gondolatától is..


2013. nov. 1. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:
De amúgy nem is nagyon bírom, régen is mindig ájulás határán voltam vérvételnél. És már nem az a nő van a laborban, aki régen is vette..
2013. nov. 1. 12:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle,utálom a tűt alapból.


Abban reménykedj hogy valami ügyes asszisztens vesz tőled vért,közöld vele előre hogy te sajnos nagyon rosszul szoktál lenni,néha majdnem hogy elájulsz és akkor szépen lefektetnek,ne nézzd a vérvételt és beszélj ez idő alatt az asszisztenshez.És ha ráér egy barát/barátnő akkor kísérjen el,nem muszály bemennie a laborba veled,csak mégis várjon meg kinnt.Ha korábban vashiányos voltál akkor erről is beszélj.Az asszisztens ügyességén igen sok múlik.


Én ezt csináltam,csak nem kellett ágy és mire megkérdeztem hogy mikor kezdjük már a végén jártunk.

2013. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak rosszabb, ha lefekszem.. :)

Sose nézek oda, mindig valami másra gondolok, mégis érzem, hogy elhagy az erőm, leizzadok egy pillanat alatt, és valamiért elkezdek sírni :D Nagyon gáz, de folynak a könnyeim, közben érzem, hogy mindjárt elájulok.. Addigra általában kész vagyok és lefektetnek.


Anyukám mindig bekísér.


A régi vérvételes olyan kedves volt, mindig mondta, hogy jaj kicsim nem fog fájni, ne haragudjak.. stb.. :) 19 vagyok, mégis megnyugtatott kicsit:D

2013. nov. 1. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is gyűlöltem világ életemben. Volt, hogy elájultam, volt, hogy le kellett feküdnöm, és nekem is volt, hogy sírtam.


Aztán terhesség alatt valahogy hozzászoktam. Mostanában meg úgy van, hogy van, hogy nincs semmi gond, van, hogy rosszabb.

2013. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!