Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keresztszalag szakadással...

Keresztszalag szakadással műtöttek 8 hónapja. A műtét során titánt helyeztek a térdem alá a csontba. Jártam gyógytornára, úszni, futni. Még mindig nem tudok teljesen leguggolni, és ha le is guggolok pattog. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nektek is hasonló "élményeitek" vannak erre az időszakra? Sztem ekkorra már teljesen rendbe kellett volna jönnie, főleg azért mert sportolok, és a sportolók általában hamarabb felépülnek.Attól félek, hogy egyszer meccsen lesz vele valami baj, bár az orvos, aki műtött azt mondta mikor utoljára látta( 2 hónapja) hogy minden rendben van.
2009. nov. 30. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem, szerintem nézesd meg vagy kérdezz rá egy orvosra.
2010. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 3 hónapra vagyok rá, elvileg megvan a teljes mozgáspályám, de azért érdekes, hogy egyszer megvan, egyszer nincs.

Az én gyógytornászom és a műtő térdprofesszorom is azt mondta, hogy gugolni kb. 3-5 évig felejtsem el. Mondjuk lehet azért, mert nálam ez a 3. műtét volt.. de azért kérdezz rá orvostól, hogy ezzel hogy kéne állnod.

2011. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja, most látom, milyen régen írtad ki a kérdést, bizonyára már nem aktuális, és teljesen rendben vagy:)
2011. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!