Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jogos e a félelmem?

Jogos e a félelmem?

Figyelt kérdés
Külföldön élek,és most először oltás lessz,egyszerre kettő is,egyiket jobba másikat balba. Tetanusz meg mit tom én mit,de a tetanusz az biztos. Meg van hagyva hogyha egyáltalán nem akarod,vagy már kaptál ilyen oltást akkor nem ke,de viszont én nem csak ezért nézem gyanakodva azt az egészet. Ugye most vannak ezek az ember öli az ember a túl népesedés miatt,hogy inyekcióval ölik az embert meg hogy szándékosan mérgezik a levegőt,meg hát ugye itt is elegük van a külföldiekből mert a helyiek felvannak háborodva hogy nincs melójuk,és akkor hogy mi van ha pont az enyémbe kevernek valamit mert külföldi vagyok? Meg amúgy se bírom a tűt,piercing fülbevalónál sosincs semmi,de oltás után mindig szédülök meg ájulás szélén vagyok. Szerintetek?

2014. jan. 9. 00:24
 1/3 anonim válasza:
Ha nem kötelező én nem adatnám be magamnak. Azt hogy van-e okod félni azt én nem tudom, azon az elven vagyok, hogy jobb félni mint megijedni.
2014. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, teljesen ugyanazt fogod kapni mint a helyiek, nyugodtan beadathatod őket. Szerintem inkább vállalj be egy kis szédülést, mint egy komoly betegséget.
2014. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De eddig nem kaptam,akkor most miért kapnék?
2014. jan. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!