Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos szerintetek a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos szerintetek a félelmem?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk. Viszont az utóbbi időben kezdek féltékeny lenni. Eléggé.

Azt tudni kell, hogy az előző kapcsolatát velem "csalta meg"- semmi testiség nem volt köztünk, amíg mással volt, de lélekben megtörtént, sokkal előbb alakult ki a szerelem és a ragaszkodás, minthogy véget vetett volna a kapcsolatának.

Gyanúra különösebb okot nem ad, de bennem van az, hogy az előző nőjénél is hosszú évekig tűrt és csendben szenvedett- akkor nekem kiöntve a lelkét. Félek, hogy velem is ez van most.

Eddig egymás fb fiókjába is be tudtunk lépni, mostanában valamiért ő nem szeretné ezt és minden "gyengébb" eszközt bevet annak érdekében, nehogy felmenjek ( jelszót nem cserél,de smst kap, ha belépek) Pedig semmi nyomozás nem szokott lenni, egymás profiljáról játékokhoz szoktunk cuccokat küldeni pl.

Eddig naponta milliószor beszéltünk telefonon, mostanában ( 1-másfél hónapja) viszont ahhoz képest alig keres, max. napi 1-2x.

Szerintetek csak megszoktuk egymást vagy van okom gyanakodni?

Köszönöm, hogy végigolvastál illetve a válaszokat is!

21/L


2013. jún. 10. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én csak röhögök az olyanokon mint te.Hogy miért azt nem fejtem ki,mert annyira nem érdekelsz.
2013. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ciklon85, köszönöm a véleményt, igazán megtisztelsz vele, főleg, hogy érdektelenségem ellenére rám szántad ezt a sort!

De, ha a témával kapcsolatban írnál, annak sokkal jobban örülnék! :)

Köszi!

2013. jún. 10. 01:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha paraszt akarnék lenni, akkor azt írnám, hogy előbb kellett volna gondolkoznod, hiszen ha veled félrelépett (akár csak lélekben is), akkor mással is megteheti ugyanezt.

Viszont nem vagyok annyira paraszt. :D

Szóval csak figyeld a "jeleket". Ha szokatlan a viselkedése, mint az eddig megszokott, akkor kezdj el gyanakodni. Próbálj néha rákérdezni, hogy merre járt/megy, persze csak futólag, nehogy észrevegye azt, hogy féltékeny vagy.

A másik Facebook profiljába való belépésről pedig az a véleményem, hogy ronda dolog, de ettől függetlenül nem ítélem el azokat, akik ezt teszik.

2013. jún. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Valóban ronda dolog a fb-ba belépés, de, ha nincs lehetősége valamelyikünknek net elé kerülni, marha hasznos tud lenni. Pl iskolával kapcsolatos ügyekben :)

( vicces, hogy, ha nem lennénk regisztrálva, egy csomó tananyag stb nem jutna el hozzánk..nonszensz)

2013. jún. 10. 01:26
 5/5 Ivan Iljics ***** válasza:

Miért kell egyből a legrosszabbra gondolni...?


Csak a mai nap három kérdést olvastam ahol egy fiatal lány arra panaszkodik hogy fél hogy megcsalják. Férfitól egyet sem láttam. Ez miért van?


De a kérdéshez is hozzászólnék: Beszéld meg vele. Ha úgy érzed hogy hazudik, titkolózik, szegezd neki. Vannak emberek akik nyomás hatására mindent bevallanak.

2013. jún. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!