Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a félelmem a mai lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem a mai lányoktól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem azért nem tudok közelíteni még barátilag sem a lányokhoz, mert folyton az az érzés van bennem, hogy biztos ennek alánynak is csak a jó pasik jöhetnek szóba és minek is akarna velem akár csak beszélgetni is, hiszen csúnya vagyok. Emiatt csak fiúkkal tudok haverkodni is meg beszélgetni is. Egy idegen sráccal egy perc alatt összehaverkodom, egy idegen lányt meg úgy kerülök, mint a forró tüzet. Lehet emiatt néhányan homárnak néznek, de nem érdekel. Pont az a baj, hogy túlságosan csúnyának érzem magamat és nem tudok megfelelni a lányok igényeinek. Mindegyik kaphatna valami jó pasit, minek is kellenék én nekik?! De leginkább az bánt, hogy nagyon csúnyán képesek bántani egy fiút, aki véletlen be mer náluk próbálkozni és emiatt inkább már hozzájuk sem szólok, nehogy én legyek a csúnya szörny, aki megsérti őket azzal, hogy hozzájuk mer szólni. Meg gondolom magukban úgyis azt várnák, hogy kopjon már le ez a ronda, undorító srác és jönne egy helyes, magas, izmos, jóképű herceg.
2012. dec. 7. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, de rinyálj csak, attól biztos népszerű leszel...
2012. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kicsit növelni kéne az önbizalmadon, de egyébként meg lehet, hogy valakinek te tetszel, akármilyen hihetetlen is minden embernek más tetszik de a külső az csak egy dolog ha valakinek nem is tetszel de megismer és megszeret ezáltal a külsőt és megszépül számára. szóval tényleg tedd helyre magadban a lelki gondokat amiatt félsz ismerkedni és légy nyitott.
2012. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos minden lánynak a jóképű srácok kellenek, akinek pedig csak csúnya fiú jutna, az inkább egyedül marad, és epekedik a jó pasik után.
2012. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tyler913 ***** válasza:
napicsúnyasrácos kérdés...Neked már külön rinyablog kéne,komolyan. Vagy egy nagyon jó pszichológus.
2012. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, nekem is kellett pár év mire most már simán beszélgetek akármelyikkel is, pedig totál olyan voltam mint te. Először ne a legszebbekhez menj oda, de akár hozzájuk is odamehetsz mert a lányok sokkal kedvesebbek mint a fiúk és ha könnyen haverkodsz akkor nem fognak elküldeni ;)
2012. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!