Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ciki ha anyával megyek...

Az ciki ha anyával megyek nőgyógyászhoz és be is hívom magammal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Ha bízol benne és mellette biztonságban érzed magad, nyugodtan hívd magaddal!
2009. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Kifogják küldeni ha nem gyereknőgyógyászatra jársz már.
2009. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják kiküldeni. Én is számtalanszor voltam már édesanyámmal rendes, felnőtt nőgyógyászaton.
2009. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nálunk nem küldik ki, ha a lánya is szeretné, hogy bent legyen, de csak az asszisztens szobájában ülhet le, a lányt a kikérdezés után már "négyszemközt" vizsgálja meg az orvos a vizsgálóban. A szomszédunk ugyanígy kísérte el a kislányát és így mesélte.
2009. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, velem is bejött régebben. Természetes hogy az ember az első pár alkalommal nem szívesen megy be egyedül:-)
2009. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugy értettem hogy a vizsgálat közben nem ülhet ott mellette,csak az aszisztensnél.
2009. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ciki. az a lényeg, hogy ha téged anyukád jelenléte megnyugtat nyugodtan kísérjen el. az orvossal pedig meg kell beszélni, hogy bent maradhat -e akár vizsgálat alatt is. ha olyan helyre ül ahol nem zavar miért is ne.
2009. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy kiborultam volna, ha első alkalommal az urológushoz anyámmal kellett volna mennem :D

Bár, apám se lett volna jobb...

2009. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!