Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki lenne így menni nőgyógyás...

Ciki lenne így menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Szóval én nem szőrtelenítek OTT, de vajon mit szólna ehhez a nőgyógyász. Ciki?

21/L


2010. szept. 29. 13:32
 1/9 anonim válasza:
23%
Szerintem az! Vagy csak ott a legalul szőrtelenítsd le!
2010. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. A nőgyógyászt nem érdekli, hogy mennyi szőr van lenn, meg az sem, hogy vajon fazonra van-e nyírva. Sőt, adott esetben a szőr állapota utalhat betegségekre is. Ami fontos, hogy tiszta legyen. A többi mellékes.
2010. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Baranka válasza:
100%
Ki melyik "fazont" kedveli. Senkinek semmi köze hozzá. A doki nem tehet szemrehányást azért ha szőrős vagy ott. Azért van, hogy megvizsgáljon.
2010. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szőrtelenítik az intim területeiket és mégis elmennek nőgyógyászhoz. A nőgyógyász gyógyít és nem a fazont zsűrizi. Nyugodtan menj el, nincs okod szégyelni, hogy te így érzed jól magadat. Egyébként télen én is hagyom megnőni, csak nyáron szedem le, nekem így esik jól. De ettől még télen is elmegyek orvoshoz, ha éppen szükséges. Legyél tiszta, ápolt, ez a fontos, nem a szőrszálak hossza.
2010. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki. úgy mész ahogy jól esik. az orvos meg nem azt nézi, és nem is teszi szóvá.
2010. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem ciki. Másrészt az orvosok szerint egészségesebb az intim szőrzet megléte. Olyat már hallottam, hogy vkit leszólt a nőgyógyász, hogy miért szőrtelenít, de olyat még nem, hogy azért szólta le, amiért nem.
2010. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a 70 éves Mari néni szerinted fazonra nyíratja magát?
2010. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
nekem a nődokim aszerint írta ki a fogamzásgátlót hogy ott lenn menyire szőrös , szerinte nagyon az volt ezért dianna35 hormonbombát szedtem 20/l
2010. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: A Diane hormongyógyszer. Alapvetően az orvos nem az alapján ír fel gyógyszert, hogy kinek mennyire szőrös. Csak ha vkinek hormonbetegsége van, akkor általában szőrösebb, mint az átlag.
2010. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!