Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 13 eves lany vagyok es ragom...

13 eves lany vagyok es ragom a kormom. Hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
mar vagy 6 eve tart es egyszeruen nem megy leszokni...probaltam koromlakkal is de ugy is leragtam...van mikor idegessegemben ragom van mikor unalmaban...mit javasoltok?
2009. dec. 2. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
direkt erre árulnak keserű körömlakkot is ovodásoknak, próbálj venni egyet.
2009. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
igen keserű körömlakk az jó. Én a DMben vettem miss sporty kb 500ft volt... nem hogy nem rágtam a körmöm de még a szám közeléhez sem érintettem...kegyetlen...
2009. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia.én is pár éve hasonló problémával küzdöttem. én is azt mondom h vegyél olyan keserű körömlakkot. (igaz nekem nem jött be.) én ugy szoktam le h fogszabályzóm lett és nagyon fájt a fogam és nem tudtam rágni a körmöm. már tudnám rágni de nem teszem. csak akaraterő kérdése.
2009. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kérj Chinin port, vagy irasd fel a h. orvossal, és vízben feloldás után ebbe mártsd bele az ujjaid, majd megszárad, és keserű lesz...
2009. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az elobbiekben irtam a koromlakk nem segit...es csak ugy enm vagyok ovodas de mindegy
2009. dec. 9. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rosszból írták a körömlakkot.

Elhatározás kérdése. Próbálj meg nagyon odafigyelni, ahogy a szádban a kezed, hagyd abba. Kérd meg a családodat és a barátnőidet, hogy ha ezt csinálod, és nem veszed észre, szóljanak Rád. Nekem így sikerült leszokni, fejben kellett először elhatározni.

2010. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes lenne utána járni a lelki dolgoknak, vagy hogy valami stressz ér-e.

Én 35 éves vagyok, és sajnos a mai napig is vannak időszakaim, mikor lerágom, de tövig!

Általában normálisra - bár kinek mi az - 0.5 cm-re megtudom növeszteni.

És jön egy pillanat, mikor nem tudom megállni. Azzal kezdődik, hogy pl. beszakad, és persze nincs nálam olló, reszelő, és lerágom, utána szinte keresem a többi körmömön is a hibákat! :-(

De több az az idő, mikor hosszú a körmöm!

Ha a lakk nem jött be, akkor gyógyboltokba lehet kapni paprika eszenciát! Bocs, hogy erre hivatkozom, de mikor a kutyám kicsi volt, azzal kellett bekenni a vezetékeket, és nem rágta meg! Remélem nem bántottalak meg ezzel!

2010. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ird rá a kezedre !!!!NERÁGJ!!!!
2010. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!