Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szokjak le a rhinospray...

Hogyan szokjak le a rhinosprayről?

Figyelt kérdés
2 hónapja használom a rhinosprayt, mert mindig be van dugulva az orrom. Nem vagyok már beteg csak az orrdugulás nem múlt el. Egy hét alatt elhasználok egy üveg rhinosprayt és ez már nem normális, de egyszerűen nem bírom ki hogy ne használjam. Próbáltam már, hogy nem fújom be, de egyszerűen nem tudok a tanulásra koncentrálni, nem tudok aludni ha a számon veszem a levegőt. Szeretnék valahogy leszokni róla mert ez borzalmas így. Szerintetek hogy tudnám rendbe tenni az orrom, hogy ne duguljon el? Létezik valami gyengébb orrspray vagy valami házi praktika amivel kiválthatom a rhinosprayt?
2011. okt. 11. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Erőt kell vegyél magadon mert csak úgy nyugszik meg az orrnyálkahártyád ha abbahagyod.Nekem 2-3 napot kellett

élnem orrdugulással együtt mikor leszoktam róla. Szétszedtem

a kis üvegcsét (elég nehéz) és adtam hozzá vizet,hogy hasson

de azért ne legyen olyan erős.Aztán erős cukorkák,sós víz

stb...

2011. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az orrcseppnek már a mellékhatása az állandó orrdugulás, 1 hétnél tovább nem szabad használni. Egy időben én is ettől szenvedtem, sós víz hozta rendbe.

fél pohár langyos vízbe teszél egy csipet sót, keverd el és szippantsd fel egyik, majd másik orrlyukba, ezt napont 2-szer (este és reggel) csináld meg. Nincs mellékhatása és hamarosan rendbehoz.

2011. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy ha nem fogyasztasz tejtermékeket jobb lesz-e a helyzet. Sokszor a tejtermékek a ludasak amikor makacs orrdugulás áll fenn. Egy próbát megér.
2011. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ezzel a Stérimar tengervizes orrcseppel próbálkozom. amikor csak tudom azt használom, de sajnos csak csekély eredménnyel,mert nem igazán tisztitja ki az orrom. :S
2011. okt. 11. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz a langyos csapvízbe kevert sóval, az kitisztítja, én csak azt használom orrdugulásra.
2011. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké!Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 11. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!