Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Nagydolog" után a wc-papíron...

"Nagydolog" után a wc-papíron a széklet mellett nagyon kevés vér is van. Muszáj foglalkoznom ezzel?

Figyelt kérdés

... Tudom, hogy az egészség a legfontosabb, stb., de én még fiatal vagyok (22), egyéb tünetem nincs, és nem tapasztalom ezt minden esetben, csak olykor-olykor. Ráadásul hónapok óta előfordul, és még mindig itt vagyok...

A vér nagyon kevés, és világos színű.

Szeretném megtudni, mitől lehet, de egyelőre nem szeretném magamat alávetni egy kellemetlen orvosi kivizsgálásnak. Eléggé gátlásos vagyok...


2008. júl. 18. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínű h nem a gyomroddal van gond, mert onnan alvadt vér távozna ami ugye már feketés színű. én pl egyszer túl sokat ettem és nagy adagot nyomotam ki előfordult pici vérzés, de ez életembe ha 2szer volt. inkább tényleg menj el vele dokihoz mert a salakanyag ami hátulról jön ki és az ottani vérzés.. fúúú nagyon nagy fertőzésveszélynek vagy kitéve
2008. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű aranyered lehet és az néha vérzik főleg nagyobb erölködés után.

Nem nagy gond,de azért nem árt ha beszélsz a háziorvossal.

2008. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp menj orvoshoz. Lehet, hogy ártalmatlan aranyér, vagy berepedt a végbeled, valószínű, hogy valamelyik ezek közül, de akármi is lehet. Menj orvoshoz, ne félj!!!!
2008. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem akkor hagyhatnád a fenébe, ha nem lenne ennyi ideje! Hónapok óta.. az nagyon sok! Nekem kb 2 éven belül kétszer fordul elő ilyen. :S Megéri így, hogy azt se tudod mi bajod?
2008. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ... Utolsó válaszolónak: hónapokkal ezelőtt vettem észre, de nincs mindig, csak mondjuk 10-ből 1x... Inkább zavar, mint aggaszt...
2008. júl. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!