Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég nagydolog után papírt...

Elég nagydolog után papírt használni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a nők könnyen kaphatnak nőgyógyis fertőzést, ha nagywc után csak papírt használnak, mert a papír nem tünteti el a baktériumokat. Szerintetek ez igaz? Ti mit használtok? Esetleg volt már valakinek ilyen fertőzése?
2011. jan. 3. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem igazán van rá lehetőség, hogy mindig lezuhanyozz utána. szerintem elég, még sose volt fertőzésem, pedig lány vagyok
2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én használok nedves törlőt is, nem akarok gusztustalan lenni, de mindig csíkos lesz... Szóval, szerintem nem elég.
2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De előfordulhat, hogy nincs más lehetőség, csak a papír...sajnos :(
2011. jan. 3. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha "befele" tolod a papírral a maradékot. A másik irány a nyerő.
2011. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem előre felé,hanem hátrafelé kell törölni.Néha én is használok nedves törlőt,de nagyon ritkán.Elég a papír,ha helyesen használod.
2011. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha van olyan okos nő aki hátulrol töröl előre akkor lehet baja,de ahoz nagyon sok ész kell.Amúgy nem hinném h baj lehet.Annyi h pl.ha valaki él sexuális életet análisan utána nem szabad "előre"is betenni a fiunak mert abbol komoly fetözése lehet a lánynak.Vannak ezek a nedves törlök használj azt ha úgy jobbnak érzed,bár vigyázni kell mert a túltisztálkodás sem jó(nem alapvetö dolgokra értem)hanem azt is olvastam hogy ha valaki sokkal többet tiszttálkodik a normálisnál sokkal fogékonyabb a betegségekre mivel kimossa az egészséges bacikat.
2011. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobb a közérzetem ha megmosakszom utána. Természetesen csak itthon van rá lehetőség. Úgy gondolom az a 2 perc nem sok amennyi időbe telik. Természetesen nem mindenkinek van erre igénye.
2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, jó, de ha idegen helyen vagy, akkor nem tudsz zuhanyozni, vagy mosakodni :(
2011. jan. 3. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig van nálam intim törlőkendő, de jobb a víz. De a legtöbbször "hazahozom", vagy ha a munkahelyemen sikerül, ott is tudok mosakodni.:)
2011. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
HA figyelsz a helyes irányra, akkor elég a papír is. Alapból nem használok nedves törlőt, de mióta babát várok, igen, mert eleve fogékonyabbak a várandósak a fertőzésekre. Szerintem ha eddig nem lett ebből bajod, eztán sem lesz.
2011. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!