Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak ilyen álmaim?...

Miért vannak ilyen álmaim? Hogy zárjam le magamban azt, amiről nem tehetek, így nem is kéne vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy évekkel ezelőtt konfliktusba kerültem egy emberrel, aki finoman szólva nem normális. Ugyanis, ő magyarázta be magának, hogy én őt megsértettem, és mikor tisztázni akartam vele a dolgot, akkor is jó, hogy nem köpött le, majd sértetten elviharzott.

Azóta nagyon ritkán hoz össze vele sors, én meg naivan, mindig bíztam benne, hogy elfelejti a saját hülyeségét, de rá kellett jönnöm, hogy ő élvezi, hogy engem levegőnek nézhet, és bánthat, ha összefutunk. (Persze mikor erre rádöbbentem én is így viszonyultam hozzá, de engem nem tölt el jó érzéssel a bunkózás..)


A lényeg, hogy ez hajdanán sokkal jobban bántott (hogy akaratom, vagy valódi okok ellenére) szert tettem egy ellenségre, de valamilyen szinten mai napig felszínre jön. Évek óta álmodok olyat, hogy mi kibékülünk és barátnők leszünk. Pedig a franc se akar egy ilyen emberrel barátkozni, csak utálom a gyűlölködést.


Mit tehetnék? Hogy felejthetném el végleg ezt a marhaságot?


2011. aug. 11. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, amit írsz!

Álmodban találkozol vele, és olyankor "bunkózik"?

Ezt neked kell feldolgoznod, magadban. Ha nem megy, pszichiáterhez fordulhatsz. A visszatérő álmok mindig utalnak valamire. ( és nem valakire)

2011. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!:)


Az első bekezdés a valóság, onnantól jön, hogy ez a dolog tér vissza mindig az álmaimban. Szóval valamiért nem tudom elfelejteni.

Lehet, hogy nem konkrétan a személyre irányul, inkább az a baj, hogy ez egy megoldatlan konfliktus. De hát nem tudok vele mit kezdeni, mert nem rajtam múlt, hogy így alakult.

2011. aug. 12. 11:25
 3/4 anonim válasza:
Nem rajtad múlt, hogy így alakult!! De rajtad múlik, hogy hogy fog alakulni!!!! Tegyétek félre mindketten a kicsinyeskedést!!!
2011. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én próbáltam vele megbeszélni, de lehetetlen.. nem tudom találkoztál-e hihetetlenül beszűkült, beteg emberrel, ő az.

Szóval itt kizárólag magamban kéne elrendezni a dolgot, ami úgy hittem sikerült, de az álmaim alapján mégsem.

2011. aug. 13. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!