Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitol vannak feher pottyok a...

Mitol vannak feher pottyok a kormeimen? Es mivel lehetne oket eltuntetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet azokat eltüntettni valószínű vitamin hiányos vagy. egyél sök gyümit, zöldéseget.
2009. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre mindenki mást mond, szerintem senki nem tudja igazán mitől van. Én eszek sok zöldséget, gyümölcsöt mégis gyerekkorom óta ilyen. De még élek szóval nem árt semmit.
2009. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
énis úgyhallottam,hogy vmilyen vitamin hiánya. eltüntetni nem tudod őket, csak ha lenőnek, akkor tűnik el!
2009. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Vitaminhiány ,egyértelműen.
2009. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem vitamin, hanem ásványi anyag, szelén hiány miatt van.
2009. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is voltak mostanra elmúltak.

ahogy nő a körmöd és vágod le eltűnik, ha nem jön helyette másik:)

Nekem azt mondták májat kell enni.

2009. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Bármelyik patikában tudsz venni A-vitamin olajat, és azzal kell kenegetni!
2009. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El kéne menni orvoshoz, mielőtt elkezdenéd magad gyógyítani hibás diagnózissal! Könnyen lehet ugyanis, hogy gombás fertőzés.

Ha vitaminhiány miatt van, egyél egy kevés élesztőt. A legjobb B vitamin hiányra, kicsit gázos, de ezt elég egyszer legyűrni és egy hét alatt megszűnik a vitaminhiány!

2009. dec. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!