Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáajdalmas hólyag van a...

Fáajdalmas hólyag van a számban! Mivel tudom eltuntetni?

Figyelt kérdés
Már régóta van olyan problémám,hogy hólyag jon ki a számban,de olyanok h 1 hetig kint vannak és nagyon fájnak szinte szétnyilik,és kajálás kozbe sírva tudnék fakadni ugy fáj.Probáltam már spray -fújatókkal,és b2,c vitaminokat is, de semmi változás.ha valaki ismeri hogy miről beszélek legyenszíves segítsen.
2010. dec. 1. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez afta, pokolian tud fájni. Vegyél phlogosol oldatot azzal ecseteld. Legjobb lenne, ha vattás pálcára felszívnál az oldatból és azzal a hólyagokat ledurnád. Tudom belehet tőlle pisilni, de akkor fertőtleníti le igazán, de azután nem fájnak. Nekem is volt tehát tapasztalatból beszélek. Szájsebész ajánlotta. És azt is mondta gyenge immunrendszertől lehet a panaszom.
2010. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomás de Torquemada válasza:
Szerintem mielőbb fordulj fogorvoshoz/szájsebészhez...
2010. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bébisajt válasza:

Szia!

Nekem is szokott hasonló panaszom lenni, igaz nekem néha ez a hólyag az ínyemen jön ki. Hogy mitől van azt nemtudom megmondani, lehet fertőzés pl.: herpesz vagy hasonló. Kezelni szerintem legkönnyebben "cserszömörcés szájvíz"-el lehet. Ezt a szájvizet a "cotini folium", a HERBÁRIA gyártja és szinte bárhol kapható.gyógyászatilag tesztelt és dirket a gyulladt/vérző/fertőzött ínyre van. 1 teáskanálnyit elkell keverni egy dl vízzel és azt lassan kortyonként a szájba venni, majd öblögetni és gurgulázni kb.15 mp-ig, majd kiköpni és ezt addig ismétled amíg van víz a pohárban. Nekem 1 nap után elszokott múlni, de érdemes még párnapig ezzel öblögetni.

Jobb bulást!

2010. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szoktam eszrevenni ,amikor nincs alkalmam rendesen kezet mosni,es ugy kajalok a munkahelyemen.Florsalminnal kenyem,vattara teszek egy keveset,es rateszem.Annyira fajkozben h potyognak a konnyeim.Most neztem,megjobban szetnyilt,es jobban faj,Sajnos nalam ez eleg gyakran elojon van h fel evente 3-4 X er is.
2010. dec. 1. 18:30
 5/5 Bébisajt válasza:
Nekem is rendszeresen kijönnek. Én ezt a szájvizet javasolom. Elég nagy üveg és mivel egyszerre kevés kell belőle nemtúlzok ha azt mondom, hogy bőven egy évig is kitart.
2010. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!