Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meghalok ha a hasamba szúrok...

Meghalok ha a hasamba szúrok egy kést?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

van rá esély

szóval szerintem ne próbálkozz

2014. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de az tuti hogy összefosod magad fájdalmadban mert a hasi sérülések az egyik legfájdalmasabbak.
2014. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ha kapsz ellátást, és nem szúrod nagyon rossz helyre, nem. De inkább nem kísérleteznék ilyesmivel, mert mindenképpen pokolian fáj. (Gyomorba főleg...)
2014. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát örökre megnyomoríthatod magad,ez a legszar@bb választás.
2014. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

A hasadba. Hm... [link]

Nagy eséllyel szúrod meg a gyomrod. Néni vagyok orvos, így találgatás. Mi van, ha a gyomrod meg szúrod? Szerintem el kezd marni a gyomorsav. A jó az, hogy nem halsz meg. A rossz, hogy örökre ott marad a heg, megnyomorítod magad, k*rvára fájni fog ÉS! még elvisznek. Hogy hova?

[link]

2014. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a néni az nem akart lenni, csak a telefonom önállósítja magát ( xt-9 )
2014. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyomrot vagy beleket szúrnál át, ez a legvalószínűbb. Közvetlenül, hacsak a hasi aortát át nem sikerül szúrnod, nem halált okozó ez a sérülés. Minimum pár órát, de esetleg néhány napot szenvedhetnél a hasba került széklet/sav/kajamaradvány/sav és az abból kialakuló gyulladás miatt, mielőtt belehalnál.
2014. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké...akkor tisztázzuk...

Nem akarok öngyilkos lenni, hanem láttam egy filmet, amiben egy nő hasba szúrta magát, nem ordított, csak mosolygott, aztán amikor kihúzta magából megrendült egy kicsit az arca, aztán már ment is tovább...

Pont ezért kérdeztem, mer el kezdett gondolkodtatni, hogy ezt hogy csinálta... Lehet hogy nem E/1be kellett volna írnom, de végül is megtudtam amit akartam:)

2014. febr. 5. 00:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak beleket talált, akkor simán tovább mehet, bár pokoli fájdalmai vannak, ezt a sokk elnyomhatja.

A bél átszúrása sem annyira egyszerű, disznóvágáson próbáltál már belet megszúrni? Rendkívül rugalmas, nem annyira egyszerű, főleg ha nem feszül az a terület.

A belek közé is be lehet szúrni, ha szerencséje van, de a filmekben sok lehetetlen megtörténik, pl. a verekedős jelenetekben az ütések 90%-a önmagában minimum ájuláshoz vezet:D

2014. febr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!