Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik városban vagyok, ellát...

Másik városban vagyok, ellát másik háziorvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg a kollégiumban vagyok és háziorvoshoz kell mennem.


Viszont nem tudok hazamenni, mert otthon alig van fa és nincs meleg a házban. Ha hazamegyek nem fogok gyógyulni, csak rosszabb lesz.


Két hete influenzás lettem, úgy tűnt jól vagyok. De most fáj a bal fülem, és a torkom bal oldala is vagy a nyelvem töve, nehéz eldönteni. Kicsit köhögtem még, de gondoltam biztos elmúlik. A fülem szombaton este kezdett fájni, azóta se múlt el. Így nem mehetek órákra.


Az itteni háziorvos fogadni fog? Nincs ideiglenes lakcímem itt bejelentve. Nem tudok aludni, annyira ideges vagyok.


Hogy van ez a mostani háziorvosi rendszer? Másik városban fogadnak, vagy azt mondják utazzak 200 km-ert haza?



2014. febr. 10. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A városi ügyeleten biztosan fogadnak, a kollégium címe szerinti háziorvos is, taj kártyával.
2014. febr. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A háziorvosok közül kikerestem azt, amelyikhez a kollégium a címe alapján tartozik, elég közel van.
2014. febr. 10. 04:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ellátnak. Egyedül táppénzbe nem tudnának venni(azt csak a saját háziorvosod teheti),de neked gondolom nincs is rá szükséged.
2014. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valóban ellátott a házi orvos, pontosabban elküldött a helyi fül-orr-gégészetre.


Táppénzre tényleg nincs szükségem (még). Köszönöm a válaszokat még egyszer. :)

2014. febr. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!