Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha orvoshoz kell mennetek, ti...

Ha orvoshoz kell mennetek, ti nézitek, hogy melyik egyetemen végzett az orvos?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Szegény orvosok, ők nem választhatják meg a betegeiket, ezért Téged is kezelniük kell...
2014. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az egész életútjának utánanézek,és az ismerőseit is megnézem a facebbokon,ha van neki.
2014. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Te is kimondtad! Ami Pesten 2, az Pécsett 4.. miről is beszélünk? Aki 2-essel megy át Pécsen, annak a SOTE-n esélye sem lenne.... Ennyi!
2014. febr. 10. 15:44
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de most a kérdésed miatt kíváncsi lettem a ponthatárokra.

[link]


Állami támogatáshoz Pécsen is kell 376 pont az sem kevés, Semmelweisen 423. Ami meglepett, hogy Semmelweisen önköltségeshez 428 pont kell! Ezek szerint mégsem lehetnek olyan hülyék az afrikai és arab országokból itt ragadt orvosok.

2014. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem, miért törölték az előző kérdésemet. Leírtam a SAJÁT véleményemet, és megkérdeztem másokét.... ezért törölték a kérdésemet..
2014. febr. 10. 15:45
 16/23 anonim ***** válasza:

Az én háziorvosom a Szegedi Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetemen végzett,akkor most cseréljem le?

Ám tényleg nem a legjobb orvos,de legalább itt van helyben.

2014. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Pf, de igénytelen vagy.

Hazai egyetemen végzett orvoshoz jársz?! Pfff....

2014. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

16-os! Akkor miről beszélünk? Nem mondtam egy szóval se, hogy a vidéki egyetemen végzettek ROSSZAK lennének, de a SOTE-n végzettek a legjobbak. Háziorvosnak, hogy megkopogtasson meg beutalót írjon, persze, arra jó. De bennem egy műtét során ne turkáljon olyan orvos, aki azt se tudja, mit csinál!!

17-es! Ki beszélt itt külföldi egyetemekről?! A SOTE igenis világszínvonal!

2014. febr. 10. 16:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Nos, ha ilyen sznob gyökér vagy és ennyire provokálod a vitát, akkor kívánok neked egy hasnyálmirigyrákot amivel egy SOTE-n végzett orvos sem tud mit kezdeni.
2014. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésre válaszolva: Nem, nem nézem. Ugyanis SOTÉ-ról is kerülnek ki kegyetlenül szar orvosok, és a vidéki egyetemről is kerülnek ki nagyon jó szakemberek.

Hülye általánosítás, hogy aki SOTÉ-n végzett, az csak jó lehet.


Egyébként nyilván trollkodás a kérdés:) Szimplán azért tetted fel, hogy másokat megbotránkoztass vele, és röhögj rajtuk.

2014. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!