Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvosnál vizsgáltak...

Milyen orvosnál vizsgáltak már teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
semelyik vizsgálatnál nem kell teljesen meztelenül lenni.
2014. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anno a sorozási bizottság előtt.
2014. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Nőgyógyászati magánrendelőben (lány, 20 éves, 171 cm, 56 kg, 41-es láb, gondolom, ez is érdekli a kérdezőt, aki a válaszokon kíván élvezkedni).
2014. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

bőrgyógyászaton, test nagyrészére kiterjedő gond volt.

le is b_szatak mert azzal játszottam ami velem egyidős.

2014. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehol sem,ha nőgyógyászhoz megy valaki,ott is először alul vizsgál meg,aztán felöltöhetsz alul és esetleg megkér hogy a melled is hagy nézze meg,de ekkor már rajtad van az alsónemű.Tehát nem vagy meztelen.
2014. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még eddig nem vizsgáltak teljesen meztelenül
2014. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
hát dehogynem ... pl vastagbéltükrözésnél nekem mondták h dobjak le mindent + műtétnél is le kellett vetkőzni, aztán csak a folyosóra rám adtak valami ..ar köpenyfélét, de bent a műtőben megint le kellett venni.
2014. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy tudom hogy vasatagbél tükrözéskor is egy lepedő félét csavarnak körbe és a végbél marad szabadon,most volt 1 éve ismerősőnél,és nem pucéron ment a vizsgálat nála,plusz műtötték sérvvel(ezért is volt szükség vizsgálatra,nem tudták hogy mitől vannak a fájdalmai és voltak korábbi műtétei)és ott is le vagy takarva műtős lepedővel,és az a rész van szabadon,tehát letakarás nélkül ahol éppen műtenek.


Tehát olyan műtétet még nem láttam ahol semmiféle műtős ruhával ne lett volna az illető letakarva,vagy olyan vizsgálatot sem láttam még ahol tényleg szó szerint pucéron kellett volna feküdni,here műtétnél is alul kell szabadon lenni,felül nem,mell műtétnél is felül vagy szabad,alul ott a műtös köppeny,vagy lepedő.Tehát valamilyen mértékben le vagy takarva.


Vizsgálatnál meg tényleg nem tudok olyanról,ahol tényleg mindenféle letakarás nélkül kellene teljesen pucéron feküdni.

2014. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Suliorvos,általános 6.ban.

Elég megalázó minden 6.os fiú előtt pucéran,miközben a doki húzogatja a bőrt a fütykösödön

2015. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

9\9 remélem mára tudod hogy az orvos tiszteségtelen és tapintatlan volt veletek és nem tudom most mennyi idős vagy,de ha még iskolaba jarsz akkor jogotokban van és jár is az egyenkénti vizsgálat és alapvizsgálatokat nem kell meztelenül végezni.


Remélem ha gyereked lesz akkor nem fogod engedni hogy vele is így bánjanak!


Szüleid tudtak róla?

2015. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!