Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért a tömegesen vizsgálják...

Miért a tömegesen vizsgálják a diákokat sok helyen még kényes vizsgálatok esetén is és mi az hogy meztelenül, mert kényelmesebb így a dokiknak?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam ezekről és náluk még nem fordult ilyen elő,de kiakasztót amiket olvastam.Akárhány orvosnál jártam ez idáig olyan hogy tömeges egymás előtti vizsgálat nem volt és szerintem ez a korrekt.
2010. jún. 23. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tök mindegy, mit érzel korrektnek....erősen törvénysértő a tömeges vizsgálat...amúgy meg nem kötelező az iskolaorvosi vizsgálatot igénybe venni, csak a megjelenés kötelező
2010. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom,de erre még senki sem tudott választ adni,megindokolni.És mért nem tudnak a szülők róla,számomra ez érthetetlen.Velem még ilyen nem történt,de nem is hagynám és a szüleimet is felháborítaná,szerintem jogosan.
2010. jún. 23. 19:32
 3/13 A kérdező kommentje:
CSak azért érdekel mert ha ilyenek történek akkor a végén sok fiatal még a sima viszgálattól is tartani fog a végén,mi az osztályban már sokat beszélgettünk erről.
2010. jún. 23. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez valami új divat?? Én nagyon rég voltam már iskolás, de se tömegesen, se egyedül nem kellett pucérra vetkőzni orvos előtt. Sőt, még felnőtt koromban sem jártam olyan orvosnál, ahol teljesen le kellett volna vetkőznöm. Ez csak nagyobb műtéteknél szükséges. Én biztos megkérném az iskolaorvost hogy mutasson arról hivatalos leírást, hogy meztelenül kell vizsgáljon.
2010. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sok helyen panaszkodtak erről és szerintem joggal én is kiakadnék,az interneten is hotdogban is lehetet olvasni ilyenekről.Meg az egészség rovatban,amikor az orvosi vizsgálatok a suliban aktuálissá kezdenek válni,akkor sokan írnak be aggódva,hogy mire számítsanak és mit tudnak tenni ha nekik nem tetszik a dolog,és nem akarnak valamit megcsinálni.
2010. jún. 24. 17:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Majd másolok be néhány ezzel kapcsolatosat és ott megtudod nézni.
2010. jún. 24. 17:57
 7/13 A kérdező kommentje:
2010. jún. 24. 18:45
 8/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Egy csomó van többet egyenlőre nem küldök

2010. jún. 24. 18:48
 9/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8127..


Ez mostani és a 11.oldalon azért elég durva dolgok vannak bemásolva.

2010. jún. 24. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne félj te kis butus ilyen nem lesz sehol sem.Még katonaságnál sem volt ilyen.Ne ijesztegesd magad.
2010. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!