Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvosnál vizsgáltak...

Milyen orvosnál vizsgáltak már teljesen meztelenül?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 16:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy privát ismerős által ajánlott andrológus-belgyógyász orvos volt, hogy azt kérte, hogy mindent vegyek le. Mivel baráti kapcsolaton keresztül ajánlottak be hozzá és elvállalt, így nem ellenkeztem. Azt mondta, hogy a teljes testet kell látnia és vizsgálnia, azaz a lábkörmömtől a fejem búbjáig mindent. Először az alsó maradhatott, de miután nagyon tüzetesen átvizsgált, megkopogtatott, meghallgatott alaposan megtapogatott, le kellett vennem az alsót is, tehát akkorra teljesen meztelen voltam előtte. És úgy is vizsgált meg alul, hogy semmi nem volt rajtam. Azt mondta, hogy az összképhez hozzátartozna ez is, de ugye mindenki a jogokra hivatkozik. Pedig szerinte ahogy gyalogoltam előtte teljesen ruhátlanul, sok szervi eltérés vagy deformitás így jön ki, így válik láthatóvá. Meghagytam őt ebben a hitben. Amúgy semmi bajom nem lett ettől.
2016. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

de 10-es, nincs igazad.


éppen elmondta a lényeget a 9-es:

"Suliorvos,általános 6.ban."

---Tehát még nem volt 18!


"Elég megalázó minden 6.os fiú előtt pucéran,"

---ugyan mi a megalázó ha azt írta, hogy mindenki más is FIÚ volt aki bent volt, szal nem lányok előtt volt meztelen. azoknak meg nyilván van olyanjuk, azaz túl nagy meglepetés nem érte őket ...

Tényleg nem értem az ilyet na

2016. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!