Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van magyar orvos a németország...

Van magyar orvos a németországi Hessen tartományban Mainz és Wiesbaden térségében?

Figyelt kérdés

Az interneten nem találtunk sajnos, csak Frankfurtban, de az már kissé túl messze van. Wiesbadenben, Mainzban vagy környékén lenne szükségünk egy magyar háziorvosra.


Vagy egy tippre esetleg, hogy hol tudnék még érdeklődni.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. febr. 20. 20:18
 1/3 anonim válasza:

Őszintén szólva ő nem tudom, hogy háziorvos-e, mindenesetre magyar és "allgemeinmediziner":

Dr.med. Ferenc Pasztula

Erich-Ollenhauer-Str. 32

D 65187 Wiesbaden

Telefon: 0611-86112


Ő viszont biztos háziorvos, csak nem tudom, hogy magyar-e. A nevéből ítélve nem, de mindenesetre beszél magyarul:

Hidir Ocak

Kirchgasse 29.

65185 Wiesbaden, Innenstadt

Telefon: 0611 - 371213


Itt van egy lista a hesseni magyar háziorvosokról, talán találsz olyat, aki a közelben van: [link]

2014. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2014. márc. 1. 22:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Dr. Pasztulát megpróbáltam hétfőn megkeresni, sajnos már 2 éve nem praktizál.
2014. márc. 21. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!