Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jövőhéten műtik a térdem és...

Jövőhéten műtik a térdem és nem tudok döntei gerincbe érzéstelenítés vagy altatás?

Figyelt kérdés
Hozzá tenném, hogy az orvosom finoman rá akar beszélni a gerincbe érzéstelenítésre, attól, hogy fiatal vagyok nem hülye ! Én viszont kíváncsi vagyok, hogy mit művelnek velem, de nem biztos, hogy egy katéterezést megér a kíváncsiskodás.
2014. márc. 5. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem látod mit művelnek veled, akkor inkáb altatás.
2014. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az orvosom mondta, hogy "Akik félnek azokat általába altatják, de te bátor srcának tűnsz, végig nézheted az egészet egy fekete-fehér monitoron, ha szeretnéd! Én meg rohadtul szeretném !" - ASC porc műtét lesz.
2014. márc. 5. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor érzéstelenítés, ha már eldöntötted, akkor mi a kérdés?
2014. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én nagyon kíváncsi vagyok, de van könnyen elveheti a kedvem mondjuk egy katéter !
2014. márc. 5. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben altattatnám magamat. Akárhova egy szuri, akár a vénámba is, az egy pillanatnyi szúrás,és utána 1-2 másodperc, és már nem is érzek semmit. Egyértelmű.
2014. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na nekem is ezt mondta a doki 6 hete,hogy kemény vagyok és fiatal meg egészséges.Belementem.

Ez volt életem legnagyobb hibája.Bár nő vagyok nem férfi.A katéterezés elmaradt ennek hatására még épp a mai napomat az urológusnál töltöttem.

3 vagy 4 féle gyógyszert adtak már de még most sem az igazi.Szóval ha rám hallgatsz altatás.Ha nekem még egyszer valaki ezt meri ajánlani fejberúgom!

2014. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is gyanakvó lettem ezekre a túlságosan biztató szavakra, hozzá teszem én nem igen csipázom az orvosokat és minden kijelentésüket meg kérdőjelezek. De ha egyszer szükségem van rájuk ... akkor, muszáj
2014. márc. 5. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké,hogy muszáj persze.Nem azt mondtam,hogy nem de ha én visszamehetnék az időben nem engedném a gerincbe érzéstelenítést.Tudom az altatásnak is vannak következményei,de nem hiszem,hogy egy fél napos hányás rosszabb lenne mint az amit én most 5 hete átélek.

Aztán lehet neked nem is lenne ilyen panaszod mint nekem,csak gondoltam leírom.Sajnos én hagytam magam befolyásolni,kár volt.

2014. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tudom hogy már nem aktuális , de pont a katéter az egészben ami a legkevésbé kellemetlen :) talán már te is rájöttél
2014. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megműtöttek altattak, hát nem tudom :D Már úgy gondolom jól döntöttem, elég agresszívan ébredtem, de nem igazán emlékszek rá. :D
2014. ápr. 25. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!