Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet találni olyat ami a...

Hol lehet találni olyat ami a betegjogait nézi munkavállaló és akár fiatalkorú vagy nagykorú diák esetén? (Egyszerű nyelvezet kellene) (lennt)

Figyelt kérdés
mert hallottam olyat ahol munkavállalónál teljes vizsgálatot akart az orvos,félmeztelen hajladozás,gatya lehúzás,mell tapogatás férfinél .Egy gyári dolgozónak mi szüksége erre,tehát ez érdekelne hogy a beteg joggal hogyan lehet élni.
2014. márc. 8. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahol érthető az ilyen teljes vizsgálat.

Melyik munkaadó alkalmazna olyan férfit, akinek prosztatarákja van, és hamarosan hosszú időre táppénzre megy?

2014. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne fárassz már,érdekes módon amikor azt mondta hogy nem teheti meg az orvosnak az illető akkor csak a munkavégzéshez szüksége vizsgálatot csinált.Nem volt semmi baja.Mintha mindenki rákos lenne,mellrákos mi.
2014. márc. 8. 16:57
 3/7 A kérdező kommentje:
mé a te munkáltatód nézi a mellbimbód férfi létedre,meg a tö-köd?nem hinném hogy máshol annyira néznék.
2014. márc. 8. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha tudtam volna, hogy egy t.a.h.ó parasztnak válaszolok, akkor kihagytam volna.


Akkor hadd tegyem szóvá, hogy se helyesen írni nem tudsz, sem pedig fogalmazni. (Olvasd már el, amit írtál!)


Ekkora IQ-val ne pattogj az üzemorvosnál! Örülj, ha alkalmaz valaki, te analfabéta, primitív egysejtű!

2014. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok ta ho,de írtam,hogy férfinél mell vizsgálat,mi célja,egy gyári dolgozónak mi szükség erre.És nem vagyok analfabéta se,én nem sértegettelek.
2014. márc. 8. 17:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam amit írtam,gyorsan kellett írnom,de így is érthető.Sehol nem hallottam még gatya lehúzást és mell tapit munkahelyen férfinél.Nem hinném ez lenne az általános.Amikor az illető azt mondta hogy nem és szóvá tette akkor érdekes módon a doki csak a munkához való alkalmassági vizsgálatot végezte el.
2014. márc. 8. 17:19
 7/7 A kérdező kommentje:

A ne fárasz(amit én írtam) és a primitív és analfabéta között igen nagy különbség van.Én nem szóltam be.


A betegjog meg azért érdekel,mert valaki leírta,hogy ott fel van sorolva hogy mit kérhet az orvos,mert valaki túlzásokba esik.

Amit elfelejtettem leírni,hogy miután szól az ismerősőm hogy a munkaalkalmassági végezze csak el,érdekes módon a doki mindenkin csak azt csinálta,előtte meg valaki alkalmasságit, valakin meg mell fogdosást is akár.Azért ez érdekes nem?

2014. márc. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!