Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a háziorvoshoz nem jutok...

Ha a háziorvoshoz nem jutok be a betegségem kezdeti napján, csak másnap akkor a munkahely felé hogy igazolom az egy napot?

Figyelt kérdés

Lakótelepi háziorvos, millióan a váróban. Időpontrendszer működik, anélkül kb felesleges odamenni mert úgyse jut az ember be.

Képzeljük el: hétfőn megbetegszem. Mennék az orvoshoz. Időpontom nyilván nincs, hiszen azt napokkal korábban kellett volna kérni amikor még nem voltam beteg.

Millóan a váróban, nem jutok be hétfőm. Csak kedden, de lehet szerda lesz belőle.

Az orvos kiír betegállomány azzal a nappal amikor megjelentem nála.

És azt a napot amikor beteg voltam ugyan de nem jutottam be azt hogy igazolom a mhely felé?

Mert nem mentem be, lévén beteg voltam, de orvosnál se voltam, lévén nem jutottam be.


2014. márc. 9. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvos visszamenőleg 5 nappal írhat ki betegállományba,úgyhogy semmi gond nincs vele.
2014. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez 100% hogy így van?


csak azért kérdem, mert épp ilyen szituban voltam már, amikor megműtötték a szememet lézerrel, elmentem a háziorvoshoz a műtét másnapján, és közölte: a mai nappal (=megjelenés napja) vesz fel, egy nappal se korábban.

miközben ott volt a kezemben a szemklinika hivatalos papírja hogy tegnap műtöttek.

de akkor se vett fel arra a napra.

így az a nap a mhelyemen elúszott: fizetés nélküli szabadnap.



A háziorvos visszamenőleg 5 nappal írhat ki betegállományba

2014. márc. 9. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,100% Körzeti nővér vagyok.
2014. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De itt rá is tudsz keresni: [link]
2014. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!