Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha itthon vagyok és Wifizni...

Ha itthon vagyok és Wifizni akarok és nincs routerem akkor lehetetlen kapcsolódni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 00:22
 1/6 anonim válasza:

Sajat halozathoz igen.

Masehoz nem :)

2012. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert a router hozza letre a wifi kapcsolatot.
2012. okt. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha találsz egy nyílt hálózatot, vagy lebeszéled a szomszéddal, akkor talán.. Nálunk úgy volt, hogy az újonnan beköltözött szomszédoknak nem volt a netjük még bekötve. Megkérdeztek, hogy addig a pár napig használhatják-e a hálózatomat, mondtam hogy persze és megadtam a jelszót nekik. Cserébe én is netezhetek az övéjükről, ha itt elmenne a net. (kertesben lakunk, nekem egy elég brutális kültéri routerem van, de beltéren használom a szobámban,

még így is tisztán van vétel az 50m-re lévő (szerencsére nem forgalmas) buszmegállóból. Onnan szoktam reggelente netezni, amíg várom a BKV-t.. De azért már láttam próbálkozókat, szóval kell az erős jelszó..:P)

2012. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.De ha meg találja az enyémet akkor ki adja a felhasználó nevemet meg kéri a jelszót ?
2012. okt. 6. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is indíts el egy keresést.. Ott kiadja a mobil/számítógép/tablet/laptop a talált hálózatok nevét és számát.

Pl:.

"Gyurinet"

"Karcsinet"

"KovácsWIFI"

"Nelopdanetem"

"BukszaNET"

Tegyük fel, hogy ezeket a hálózatokat találtad.. Mondjuk rányomsz a "Nelopdanetem" nevű hálózatra, mert az a tiéd/szomszédé. Utána két lehetőség van, hogy kódolt (jelszóval védett) hálózatot fogsz ki, vagy nyílt (jelszó mentes) hálózatot csípsz el. Ha jelszavas, akkor kiad egy kis ablakot, amibe be kell írnod az adott hálózat jelszavát, ha helyes beenged és csatlakoztál. A nyílt hálózat azonnal beléptet, onnan már csak az a dolgod, hogy netezz.:)

2012. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja értem köszönöm a segítséget minden világos. :)
2012. okt. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!