Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igazságos az, ha nem fogadtak...

Igazságos az, ha nem fogadtak ma a bőrgyógyászaton, pedig előre lefixált időpontra mentem volna?

Figyelt kérdés

Időpontom volt ma a bőrgyógyászatra, mert kezelnek egy bőrbetegséggel. Ki volt írva a rendelő ajtajára, hogy fullosak a mai napra. Nekem meg ugye a kezelést meg kell kapnom időben. ÉS NEM ÉRDEKELTE AZ ASSZISZTENST, HOGY IDŐPONTOM VAN, azt mondta, hogy menjek vissza holnap.


Ez így nem igazán működik.

1. Holnapra nem kaptam szabadságot, a kezelés meg fontos.

2. Az útiköltségem vidékről kb. 2200 Ft. A papíromat meg - mivel nem jutottam be a rendelőbe - nem pecsételték le. Most feleslegesen adtam ki erre pénzt.


2014. márc. 24. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazságos, de most ha mi neked ezt mondjuk, attól jobb lesz?
2014. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazságos, és valószínűleg az útiköltséged megtérítését például követelhetnéd is, de ki az a hülye, aki 2200 Ft-ért pert indít?...
2014. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a portán, hogy hol van a betegjogi képviselő és nála kell panaszt tenni.
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!