Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sokszor fáj a mellkasom a...

Sokszor fáj a mellkasom a fejem hányingerem van volt már, hogy elzsibadta a kezem. Elmentem orvoshoz és egyszerűen nem érdekelte szó szerint lesz*rta. Ez orvos?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a mellkasom a fejem hányingerem van volt már, hogy elzsibadta a kezem. Elmentem orvoshoz és egyszerűen nem érdekelte szó szerint lesz*rta. Kinyittata a számat és anyit mondott, hogy be vam gyuladva a torkom adott rá antibiotikumot. Mit csináljak? Hova menyek? Ha bemegyek a korházba beutalo nélküp kivizsgálnak?
2014. márc. 28. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem vizsgálnak ki. Ahhoz háziorvosi javaslat kell, és a betegséged leírása. Ilyen betegség amit leírsz, nincsen is. Gondolom már ezerszer voltál nála, már ismer.

Kár, hogy nem írtál kort, nemet, testsúlyt.

2014. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amugy ez pont szivritmus zavarra utal...(gondolom a mellkasfajasbol,hanyingerbol,es a zsibbadaasbol)
2014. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jönnek ezek elő, 10-es skálán mennyire rossz?
2014. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam ügyeleten is ott mértek egy 174-es vérnyomást akkor kaptam gyogyszert elmentem magán kardiologiára de csak egy mitrális kétthegyű sziv prolapsust találtak és arra felirtak napi 4x metropolol 25mg gyogyszert de ugyan ugy jelentkeznek a tünetek ez van,hogy hetekig semi de utána megint fáj a melkasom..De a zsibadás nem mindig van..a fej fájás és a mellkasi fájdalom viszont igen.
2014. márc. 28. 21:59
 5/7 A kérdező kommentje:

# 1/4

2x voltam nála 19 éves vagyok 165 cm 57kg fiu

2014. márc. 28. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj át másik háziorvoshoz, aki komolyan vesz, én is ezt tenném.
2014. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!