Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most lehet hülyeséget csinálta...

Most lehet hülyeséget csináltam:a nőgyógyászom 3 havi tablettát írt fel, de nekem most csak 1 havira van meg a pénz! Ezért fogtam és átírtam a vényen a 3-ast 1-esre! Lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem látszik h átírtad akkor nem. viszont pénzkidobás, mert ha 3 havit írt fel, akkor 1 havitól nem fogsz meggyógyulni, és mikor elfopgy a gyógyszered mehetsz vissza újra a nőgyógyászhoz, aki meg hülyén fog rádnézni, h mitakarstz itt, mikor ő 3 havit írt fel neked,.
2009. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Kiadta volna a gyógyszerész az egyet,és a másik kettőt később kivehetted volna.Lepecsételte volna,aláírja a gyógyszerész,és ha lesz pénz mész megint.Most pedig irathatod fel 1 hónap múlva.Mondd a dokinak,hogy a 3-at,3 különböző recepten kéred legközelebb.
2009. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fogamzásgátlóról van szó. Nekem is 3 havit szoktak felírni és ha nincs rá pénzem akkor mondani szoktam, hogy csak egy havit kérek belőle. Ilyenkor vissza szokták adni a receptet és akkor még feltudom használni.
2009. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem veszik észre nem. Különben csak szólnod kellett volna, hogy egy levelet kérsz, és akkor annyit adnak, de még kétszer egy levélre felhasználhattad volna a receptedet.


Ha majd a dokid kérdezi minek megint, mondd, hogy ellopták a táskádat, és benne volt vagy valami. Ne kezdd el az új ismereteid birtokában visszahamisítani 3 havi adagra, mert az már lehet látszani is fog.

2009. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is átírtam egyszer, de a gyógyszertáros észrevette, mert valahogy a szövegből is kiderült, hogy melyiket kérem.
2009. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!