Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy pár hete belekaptam...

Anyajegy pár hete belekaptam de most kezdek aggódni lesz e valami bajom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit a polom irritálta az anyajegyem kb 2 hete azon a napon kicsit fájt is az anyajegyem mikor hozzáértem de nem viszketett nem vérzett se semmi. Anyut megkérdeztem mondta kicsit meglett piszkálva. Nos eltelt 2 hét és nem lett eddig semmibaja nem láttam hogy változott volna a szine a hátamon van igazából anyu azt mondta visszahúzódott hogy ne aggódjak igazából már nem fáj meg semmi már ha piszkálom akkor kicsit fura érzés de én mégis elkezdtem utána olvasni és most félek hétvége van csak :(

Lehet ebből bármi bajom? Hétfőn elmennék reggel bőrgyógyászhoz azt mondom hogy belekaptam és félek hogy valami baj lesz akkor megnézik ott helyben? Vagy adnak 1-2 hónapra rá időpontot?


2014. ápr. 11. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz.Nekem egyszer vérzett is mikor belekaptam, de elállt a vérzés és semmi bajom immár 7éve
2014. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy vérzett, elmentem dokihoz, azt mondta, semmi baja nem lesz.
2014. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyből megvizsgálnak?
2014. ápr. 11. 22:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap rakok fel reggel képet!!
2014. ápr. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!