Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Csak orvosi ellenőrzés...

"Csak orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható"-ettől még szedhetek Leactiv Plus Balance-t?

Figyelt kérdés
Ez van a termék dobozára írva. Ez mit jelent, lehetnek mellékhatásai vagy csak orvos ajánlatára lehet szedni? Ez ugye egy probiotikum, amit vény nélkül vettem ki és nem hinném, hogy valami komolyabb gyógyszer lenne, de azért megkérdezem. Bélflóra helyreállítása érdekében kéne amúgy, mert mióta beteg voltam néha visszajön híg széklet. Erre jó?

2014. ápr. 12. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsi félreírtam a probiotikum nevét

×Lactiv Plus Balance

2014. ápr. 12. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, szedhetsz. Ez csak azt jelenti, hogy ha probléma van, értesítened kell a háziorvosodat.
2014. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd! A probiutiumokoat nem szokták beszabályozni. Valószínúleg csak egy extra önvédelemről van szó a gyógyszergyár részéről. Tudod, van olyan mikrosütő is aminek a használati utasításában az is fel van tüntetve hogy élő állatot tilos szárítani benne.
2014. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2014. ápr. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!