Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatásos műtét előtt állok....

Altatásos műtét előtt állok. Nem találok interneten semmi konkrétat ennek veszélyeiről, pedig ahogy látom van! Mennyire kockázatos ez? Jobban félek attól, hogy soha többé nem kelek fel, mint magától a műtéttől. (25f)

Figyelt kérdés
(kb 2 órás műtétről van szó, kérem csak olyan szóljon hozzá, aki tud konkrét-értelmes dolgot mondani:( ) köszönöm.
2014. ápr. 13. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A műtét előtt fogsz találkozni az altatóorvossal, aki felfog tenni pár egészségügyi kérdést, megvizsgál. El fogja mondani, hogy maga az altatás hogy fog lezajlani, mit fog csinálni. Ha még vannak kérdéseid, akkor tőle megkérdezheted.

A mai orvostudomány állása alapján én már nem tartom annyira veszélyesnek az altatást mint mondjuk 20-30 évvel ezelőtt, mert ma már pontosan tudják, hogy miből mennyi adagra van szükség.

Én ha tehetném még a fogászati kezelést is altatásban ülném végig.

2014. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aneszteziológus vagyok. Ha írsz privát üzenetet, szívesen megválaszolom a kérdéseidet.
2014. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell majrezni, tudjak mit csinalnak - nyugodtan bizd magad rajuk.

Nekem eppen egy hete volt egy altatasos mutetem, rajtam is atfutott a gondolat hogy mi lenne ha nem ebrednek fel - szoval ez normalis reakcio a magunkfajtatol akik ritkan esnek at (szerencsere) ilyen dolgokon.

Akiknek ez a szakmaja azok minden nap ezt csinaljak es remelhetoleg az elottem iro mar meg is nyugtatott.

2014. ápr. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kaptam már jó tanácsokat privátba is, itt is. Bízok a legjobbakban, sajnos kicsi %-al lehetnek problémák, remélhetőleg engem nem azok között sorolnak majd . :)
2014. ápr. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!