Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkaptam a beutalot. Ennyi...

Megkaptam a beutalot. Ennyi idő alatt romolhat az állapot?

Figyelt kérdés

Megkaptuk a beutalót mondtuk hogy asszimetrikus az anyajegyem. május 24 re kell mennem. Addigra lehet baja???


[link]


igy néz ki


2014. ápr. 15. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, romolhat. Sajnos ez Magyarország.

Ha aggódtok, ha az az anyajegy alakot változtatott vagy bármi hasonló, akkor én átsétálnék egy olyan SZTK-ba, ahol nem kérnek beutalót, vagy pedig keresnék magamnak egy egészségnapot, ahol anyajegyszűrést is csinálnak, vagy elmennék egy magán bőrgyógyászhoz.

2014. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég kicsi még. Remélem 1 hónapot kibir. figyelni fogom!
2014. ápr. 15. 17:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Sétálni nehezen békésmegyei vagyok. Faluban lakok. Orsoházára kértünk beutalót.
2014. ápr. 15. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon figyelj rá, mert ha ne adj isten melanoma, az nagyon gyorsan ad áttétet. A melanoma esetében ténylegesen heteken, hónapokon múlhat, hogy mi lesz a vége.

Én őszintén nem hiszem, hogy kockáztatnám ezt, de szurkolok neked, hogy ne legyen gond.

2014. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez már rég rajta van a hátamon. Meg igazából van még 2 a hátamon egyik kicsit kiáll sokszor leégtem már taval is aztán jól lebarnultam meg csuzdáztam velük meg minden isten nyila én még küzdősportra is járok eddig sose volt velük gondom SOHA. Most hogy elkezdtem nézegetni ekkor kezdett el idegesíteni. Ha megnézettetem ezt az anyajegyemet mennyibe kerülne magán dokinál?
2014. ápr. 15. 17:14
 6/8 A kérdező kommentje:
De viszont igen az is lehet hogy nagyobb baj van vele mivel asszimetrikus szóval sokkal jobban kell nézni...Lehet jobban járnák ha hamarabb megnézettetem max kifizetem én csak nem drága..
2014. ápr. 15. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Néhány ezer forint lehet, hacsak nem valami iszonyúan extra helyre mész. Keress rá a közeli városok nevére és hogy "magán bőrgyógyász". Többnyire a weboldalakon leírják az árakat is. De ha megírod, hogy hol laksz pontosan, szerintem szívesen segítünk is keresni.
2014. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Orosházi vagyok. PEdig rendszeres sportoló vagyok foci és k1 17 éves fiú vagyok nem dohányzom nem iszok esténként csalánteát iszok egészségesn élek csak ne vele mtörténjen meg ez. Annyi mindent átéltem hogy ezt is lefogom győzni. Anya aztmondta kicsi és neki is ilyen rég itt van a hátamon ne aggódjak de figyeljem akkor de hogy csak bebeszélem magamnak az lehet. Nem lesz bajom hiszek benne ha mégis életem végig folytatom a sportot amig vége nem lesz :) Tuti nem élem le az életem az ágyban szóse lehet róla ahhoz túl pörgős vagyok!
2014. ápr. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!