Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, ha nincs...

Mit csináljak, ha nincs itthon se betét, se tampon és megjött?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Most elsőre jött meg az életedben ? Ha nem akkor nem létezik , h az iskolatáskádban vagy valamelyik szekrényben nincs. Kérj anyukádtól vagy menj várásolni te betétet vagy tampont, de addig tegyél be SOK WC papírt vagy PZS-t ( papír zsepit ) :) .
2014. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vatta van otthon ?

Betét és tampon előtt ugyanis azt használtak.

2014. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz azért körül... hátha valamelyik táska mélyén, nadrágzsebben, a fürdő egy rejtett polcán, hátha találsz egyet. Nekem amikor ilyen helyzetben voltam, és tényleg az "égegyadtavilágon" semmit sem találtam itthon, csak a kistesóm pelusát, akkor fogtam magam, és elvágtam két csíkba, és azt használtam reggelig, mikor is el tudtam menni a boltbaxDD Akkor fogadtam meg, hogy mindig tartok itthon legalább annyit, hogyha megjön délután, akkor reggelig át tudjam vészelni a dolgokat. De neked mivel gondolom most jött meg, ezért nem olyan erős a vérzés. Szóval akkor jó vastagon használj wc-papírt, esetleg vattát, lepedődarabot, vagy régi rossz pólót vágj fel. Esetleg vastag tiszta zokni legvégső esetben. Hülyén hangozhat, de nekem volt olyan, hogy ez mentette meg az "életemet"...
2014. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy csomó jó ötletet adott. Bármit tegyél oda,ami nedvszívó és tiszta, utána pedig menj le a legközelebbi éjjelnappali boltba és vegyél egyet. Ne félj, ennyi idő alatt nem fogsz átázni! Esetleg ha a közelben lakik valakid, hozhat neked.
2014. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi csajok, életmentőek vagytok!
2014. ápr. 15. 23:17
 6/6 McEnroy válasza:
Küldd haza! Közöld vele hogy jöjjön máskor, majd ha lesz betét és tampon is.
2014. ápr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!