Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit takar: SEBÉSZETI VIZSGÁLAT...

Mit takar: SEBÉSZETI VIZSGÁLAT? Azaz miből áll egy munkaalkalmassági vizsgálat előtt ez, hogy sebészeti vizsgálat is van?

Figyelt kérdés
MUnkábaállás előtt a beutalón ilyen is van, hogy sebészetre kell menni. Ott mit vizsgálnak? Hogy zajlik?
2014. máj. 17. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Végbélvizsgálatra gondolok, de majd valaki rácáfol vagy nem.
2014. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemsokára 40 leszek és voltam jópár munkaalkalmasságin, de sebészetes téma még sosem volt. Hacsak neked nem volt régebben valami komoly műtéted és az miatt kell véleményzni egy sebésznek is.
2014. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy végbél vizsgálat lenne.Ilyenről még nem hallottam hogy munkaalkalmasságihoz sebészetre küldenek valakit,de már semmin sem csodálkozom ha kiindulok hogy diákoknak meg iskolai vizsgálat címén a nemiszervüket sasolják.


Szerintem lehet sebészeten csak alsóneműre vetkőzés lesz és esetleg rádnéznek hogy minden rendben van.

2014. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__41762..


Utolsó hozzászóló ír sebészeti vizsgálatról,olvasd el,ha kell kérdezd meg őt.

2014. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!