Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Beütöttem a kis lábujjam,...

SOS! Beütöttem a kis lábujjam, úgy hogy cipőt se tudok húzni! 3 óra múlva meg fontos találkám van. Mit tudok tenni, hogy jobb legyen? :D

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 13:47
 1/8 anonim válasza:
Jegeld :D
2014. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont most tettem rá :D jajj remélem segít!! De közben készülődnöm is kell majd ..:D áá ilyenkor utálom magamat!! :D
2014. máj. 30. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki magad, és légy férfi! Vagy ha lány, akkor bizonyítsd, be azt a amit annyiszor hangoztattok (tévesen) hogy nagyobb a fájdalom tűrő képességetek.
2014. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :D

Az lesz!! Amúgy tényleg jó a fájdalomtűrésem, de ez kegyetlen :D

2014. máj. 30. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél fel szandált, vagy sportcipőt.
2014. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szandált azért nem szeretnék ,mert félek esni fog, sportcipőbe meg nagyon fáj :/ De lehet lesz*rom aztán felveszem a szandált vagy kibírom a cipőben :D
2014. máj. 30. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig csak otthon papucsban tudtam közlekedni úgy-ahogy, borogatni kellene és pihentetni, így nem fogsz tudni elmenni, főleg nem cipőben.
2014. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sikerült kicsit bicegve :D

azóta már leakar esni a körmöm is...:D de már jól van

2014. jún. 20. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!