Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha leülök akkor a jobb fülembe...

Ha leülök akkor a jobb fülembe lüktető zúgást hallok már 2 hónapja és nem akar elmúlni nagyon idegesít mit tegyek? SOS, FONTOS!

Figyelt kérdés

Mitől van? Mikor múlik el? Először a vérnyomás miatt hittem de az normális volt. Olyan hmm-ögést vagy nem tudom leírni mihez hasonlít, és kb. akkor van mikor ver egyet a szívem akkor érzem, jah és mikor mozgok nem, csak ha leülök, de zavaró úgy felkelni és idegesít, hogy felülök az ágyból és sehogy se tudom megszüntetni. Mi ez? SEGÍTSÉG!!! Nagyon idegesít. Azt hittem pár hét és elmúlik, de nem és nem tudom mitől van. Csak a jobb fülembe hallom ezt az idegesítő hangot.



F/17



2012. szept. 13. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
sok mindentől lehet, füll-orr-gégészetre menj vele egészen addig, ímg találsz egy orovost, aki nem azt mondja, h "ez ilen, sajnos, nem is fog elmúlni, együtt kell élni vele". nekem ez 4 évembe tellett. megadnám az elérhetőségét, de közben már külföldön vállalt állást legnagyobb sajnálatomra. a lényeg, h idővel egyre rosszabb lesz, nálam a zúgás mellé sípolás társült 1-2 év után. a doki azt mondta, ez is állandósul kezelés híján.most gyógyszert szedek rá, ha nem használ egy hétig minden nap kell infúzióra mennem
2012. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez ilyen komoly?
2012. szept. 13. 15:46
 3/4 A kérdező kommentje:
és az elmondod, hogy mitől van? Mi a neve a problémának ah van? Mi zúg? Mi a probléma stb.?
2012. szept. 13. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
a fülzúgás olyan, mint a fejfájás, ezer oka lehet. nálam az alacsony vérnyomás és a nyaki érelmeszesedés okozza. nálad okozhatja más is, attól a tünet még ugyanaz (maga fülzúgás) és a nem foglalkoznak vele (se te, se az orvosok), akkor állandósul. nekem akkor sikerült jó orvoshoz kerülnöm, amikorra már egy kis teljesítményű légvédelmi sziréna szólt a fejemben :-(
2012. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!