Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fontos számotokra,...

Mennyire fontos számotokra, hogy a nőgyógyászotok (szimpatikus), esetleg jobb kinézetű, nem túl öreg férfi legyen?

Figyelt kérdés
Könnyebb megélni a szülést megelőző vizsgálatokat?
2014. máj. 22. 09:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Kérdező! 19 éves korom óta két nődokim van, egy vidéken anyuéknál és egy itt Bp-en a belvárosban. Mindkét doki fiatalos 40 körüli (nyilván a pénz fiatalít és ápol.:D), jóképű férfi.


Nekem megnyugtatóbb egy férfi, aki nem tapasztalta meg, milyen egy menzesz és ezért nem tud lenézni sem a fájdalom miatt.


És a férfiak nem vaskalaposak ennyi idősen, míg egy 40 éves nő már nagyobb eséllyel az. Gondolok itt pl. az olyan tanácsokra, hogy ne hordj tangát, meg miért szőrtelenítesz. A férfiak tudják, hogy ilyen a világ, ezek must have dolgok egy nőnél.


Aztán meg, számomra természetesebb egy jóképű férfi előtt levetkőzni (hiszen a való életben is ezt csinálom:D), mint egy nő előtt.

2014. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém 60 feletti, átlagos kinézetű, de szimpatikus orvos volt. Semmi bajom nem volt a vizsgálatokkal, ott nem ez a lényeg.
2014. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az tök mindegy, hogy jóképű-e vagy fiatal, öreg, de az viszont fontos, hogy szimpatikus legyen nekem! De ez nem függ attól, hogy egyébként milyen korú vagy kinézetű.
2014. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Kora nem számít..( jő, ne legyen őskövület, de legyen azért elég idős, hogy sok tapasztalata legyen)

Csak férfi nőgyógyászt választok, a nőkben nem bízom, rossz tapasztalat.


Kinézet:

Legyen jobb kinézetű, de ez nem egyenlő azzal, hogy jóképű, csak ébsszen szimpátiát bennem, és bizalmat, ugye a szebb vonású e,bereknek ez nagy előnyük, könnyebben ébresztenek szimpátiát ( ez szimpla pszichológia)


Tehát a kölcsönös szimpátia és tapasztalat a legfontosabb.


Nekem nem nehéz megélni a vizsgálatokat, bár az tény, hogy nem a kedvenceim

2014. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
44%
Rólad egy hölgy ismerősöm jut eszembe. Azért jár templomba mert "jó a pap seg.e"!
2014. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

A szimpátia fontos, mert az kell a jó viszonyhoz és a bizalomhoz.

De ennek mi köze a jó kinézethez és a fiatalsághoz? :D :S

Egy jóképű, hozzám hasonló korú orvostól talán még jobban zavarba jönnék. Nekem idős az orvosom, nagyon barátságos, vicces, és szeretem, hogy ilyen tapasztalt. Előtte egy középkorú orvosom volt, ő is nagyon kedves volt mindig.

Kinézetre egyik sem egy Don Juan, de ez nem is szempont egy jó orvosnál.

2014. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
A kinézete annyiban fontos, hogy ne talaljam visszataszítónak. Idősebben jobban bízom, nyilván nagyobb a tapasztalata. önhöz eddig egyszer volt szerencsém, kifejezetten kedves volt, ennek ellenére jobban szeretem a ferfi nőgyógyászt.
2014. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Számomra is fontos, hogy inkább jobban nézzen ki és inkább fiatalabb 40-45 körüli legyen..csak kár, hogy ilyenből kevés van viszonylag..vagy nehéz hozzájuk bekerülni.
2014. máj. 22. 09:25
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

De miért? Te terhesen ismerkedni és udvaroltatni jársz az orvoshoz, vagy mi?

:D

2014. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pl a fogorvosom is jobb kinézetű úriember, és ezért sem esik nehezembre fogorvoshoz menni, ha muszáj mennem. Azt szeretném, ha "felüdítőek" lennének a muszáj nőgyógy.vizsgálatok.
2014. máj. 22. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!