Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
Bevettem egyszerre 6 szem frontinta legerősebből meg rá 3 szem magnézium bt ezt a stresz oldot. Sajnos meg től rá az okom lehet valami bajom ettől?

2014. máj. 30. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Okosabb már nem leszel...

Biztos megvan rá az okod..

2014. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reméljük már nem lesz semmi bajod. Lehet, hogy nagyon ideges voltál, de ilyen esetben inkább fuss amennyit bírsz. Ez ugyanolyan hatású, mint pár szem Frontin.
2014. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit a mozgásom belasult duplán látok már nagyok ki vagyok idegilek 20/l de van meg el rakva betaserc gondoltam arra hogy be veszek abból is pár szemet evvel azt akarom elérni hogy a szüleim vegyék észre magukat hogy ne előttem veszekedjének már nem bírom tovább feladom az életet
2014. máj. 30. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ők örlik egymást, akkor ne magadat pusztítsd ! Költözz el a barátodhoz, ha nem látod őket veszekedni, talán nyugodtabb leszel. Az élet nehéz, de mondjuk a veszekedés nem könnyíti meg.
2014. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!