Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a szentesi...

Mi a véleményetek a szentesi szülészetről? Milyenek az orvosok és a nővérek? Szerintetek hol érdemesebb szülni? A szegedi szülészeten vagy a szentesin? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm, aki pár hónapja szült a szentesi korházban, a fogadott orvosával meg volt elégedve, de panaszkodott a nővérekre, akik nagyon lenézően bántak vele és legtöbbje undok volt.
2014. jún. 9. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer majd nekem is aktuális lesz ez a dilemma... Én még Szentesen születtem, az anyukám nagyon elégedett volt, azóta viszont eltelt jó pár év, a dolgozók lecserélődtek és sok elégedetlen anyukával találkoztam, akik ott szültek. Szegedről ugyanúgy vegyes tapasztalatokat hallok, ott is van elég undok "nővérke". Talán mégis Szegedet választanám, ha jelenleg kéne döntenem.
2014. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!