Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Kecskeméti szülészetről?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 3 és fél hónapja szültem ott.

Engem riogattak már előtte mindenfélével,hogy milyen rossz lesz.

Kellemesen csalódtam!

A nővérek nagyon aranyosak voltak velünk, a kaja is egész jó volt, ja és amin meglepődtem,hogy elég sokat járt a takarítnő.

Ami ugye egy ilyen öreg épületen alig látható, de szerintem 2-3 óránként összefutottam velük a mosdó környékén.

A szobát is többször felmosták egy nap.

A sajnos a babám egy fertőzés miatt átkerült a koraszülöttre.

Na ott már nem mondanám,hogy ennyire kedvesek a nővérek (a dokikkal nincs gond).

Egy hét alatt, talán egy volt, aki kedves volt!

2012. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem Kecskeméten. Én is kellemeset csalódtam. Mindenki kedves volt kivéve 1 idősebb nővért a gyermekágyas osztályon, de azt szerencsére csak egyszer láttam. Én fogadtam szülésznőt, csak ajánlani tudom! Megéri! Indított szülésem volt, és nem az én orvosom indította. Egy másik jött egyszer, hogy most "ráér" és beszélt a dokimmal, és mire ő ideér, hátha már a vége felé járunk. Megijedtem, az én dokimat akartam, de ő is nagyon kedves és figyelmes volt. Aztán az enyém is megérkezett, de minden rendben volt. Teljesen pozitív élmény volt a szülés meg az ottlét is, pedig nagyon féltem az egésztől.
2012. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ki volt a fogadott dokid, miért nem ő indította a szülést?
2012. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy másnap indítja, de az ügyeletes doki felhívta (és az enyém épp messzebb volt), hogy engedi az ideje, és akkor ő megindítja, ha a dokim is beleegyezik. De nagyon rendes volt ő is, nem volt semmi gond.
2012. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 éve szültem fogadott doki nélkül. Az fura volt, hogy nem mondták, hogy hogy vegyem a levegőt, hogy szuszogjak. Voltak tanuló csajok gyakorlaton, ők nagyon aranyosak voltak. Nővérek rendesek, csak egy volt bunkó, aki leszidott, mert összevéreztem a lepedőt... A csecsemősök viszont nem semmik. Csak annyit, hogy sikerült kiszárítaniuk a lányom, aki így a koraszülött osztályra került. Csecsemősökkel nagyon nem voltam megelégedve, emberségből is nullára vizsgáztak. Főleg egy szöszi szemüveges, aki nagyon nagyra van magával, és bunkózik is. Rá amúgy elég sokan panaszkodnak...
2012. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!