Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Polipműtétbe bele lehet...

Polipműtétbe bele lehet halni? Félek. Mi lesz az apukámmal?

Figyelt kérdés
Apuval élünk ketten, anyu meghalt. Az apumnak most polipja van, ki kell műteni az orrából. Lézerrel csinálják, kiégetik. Félek, hogy meg ne haljon. Nincs senkim, csak ő. Ugye nem fog meghalni? 12 L

2014. jún. 16. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az már rutin-műtét, egyáltalán nem veszélyes, ne aggódj
2014. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. jún. 16. 10:31
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nyugi, ne aggódj, semmi baja nem lesz.

Ez kicsit kellemetlen, de egyáltalán nem veszélyes beavatkozás.

(És maradj meg ilyennek, amilyen most vagy!) :-)

2014. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt polipmutetem pont az orromban, de ha tudom hogy olyan a mutet amilyen,akkor biztos nem halogatom.
2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy tetszettek válaszolni. Nagyon-nagyon aggódom az apukámért, mert már senkim sincs, csak ő. Valamilyen lézerrel fogják műteni, és azt mondták, hogy nem is vérzik az orra, de én akkor is félek. Meg sem mertem mondani senkinek, hogy félek, de éjjel szoktam rémeseket álmodni, hogy mi lesz, ha ő is meghal, mint az anyu.


Köszönöm még egyszer a sok támogatást! Csókolom!

2014. jún. 16. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

istenem, a mai világban egy normálisan gondolkodó és kommunikáló gyerek!


próbálj nem gondolni olyanra, hogy apukádnak bármikor is baja lehet, mert akkor előbb-utóbb állandóan ez jár a fejedben ... jó dolgokra gondolj, ezt hívják pozitív gondolkodásnak ... persze tudom, az után, hogy anyukád meghalt nehéz nem félni attól, hogy apukádnak is baja lehet ... szóval ez nem bonyolult és veszélyes műtét, és valóban nem fog vérezni sem utána, mert a lézer "összesüti" a hajszálereket a műtét helyén

2014. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!