Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez szemölcs lehet? Bőrgyógyász...

Ez szemölcs lehet? Bőrgyógyászhoz vagy nőgyógyászhoz menjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A comb hajlatomban, kicsit lentebb volt valami, amit megnyomtam (mint egy pattanást). Valami sárgás cucc jött belőle és végül egy kis "kinövés" lett, pirosas színe van. Ez szemölcs lehet? Olvastam, ha intim, akkor az durva és menjek nőgyógyászhoz, de ez intim helynek számít? (Rendszeresen együttvagyok barátommal) Légyszi segítsetek nemtudom mittegyek, hogy kéne kezelni 18/L

2014. jún. 23. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szeméremdombomon lett egy szemölcs, majdnem a lágyékhajlatban és én a bőrgyógyászatra mentem, ami ugye bőr és nemibeteg gondozó. Ott meg kaptam rá cseppet és elmúlt. Ja és nem néztek rám furán.
2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszod :) ha megkérdezhetem, kb így ez mennyibe kerül?
2014. jún. 23. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászatra kell menni az ilyen problémával, a nőgyógyász nem foglalkozik vele.
2014. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké :) csak HPV-t emlegettek mindenhol, de ez azért nem annyira intim rész, de akkor bőrgyógyászaton segítenek. köszi :)

és mennyire sürgős kezeltetni?

2014. jún. 23. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem került semmibe. Csak a gyógyszert kellett kiváltani.
2014. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!