Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja észrevettem magamon...

Pár napja észrevettem magamon ezeket a kis dudorokat (Condyloma acuminatum - nemi szemölcs). Bőrgyógyászhoz vagy nődokihoz menjek?

Figyelt kérdés
Félek nagyon, hogy komolyabb bajom van.Ötleteket kérnék, van akinek sikerölt eltüntetnie? Kipróbálnék bármit csak tűnjön el, állandón a fejemben kattog hogy ott vannak a dögök.

2012. nov. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nőgyógyászhoz, és ha kell, ő úgyis tovább küld. :)
2012. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj ő majd ecsetelgeti. Emellett nem árt egy kis immunerősítés sem. A szemölcsöket a propolisz egyébként kiválóan eltüntetheti.
2012. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem augusztus elején diagnosztizálta a nődoki. Mivel nem magánhoz mentem, hanem rendelésre. leírom részletesebben!!!

Szóval az első nődoki diagnosztizálta, kaptam rá ecsetelőt, condylinet. Majd mivel olvastam, hogy terjedhet hüvelybejárat, hüvelybe, végbélhez stb. elmentem magánhoz még augba, aki felírt egy wartec-et! Aztán elmentem még nőgyógyásazti szakrendelésre 3szor, ahol hát annyit mondtak, kenegetni kell! de ezek nem eltűntek, hanem terjedtek, úgy hogy szedtem immunerősítőt, vírusírtót, grapefruitos cseppet, mindent! Mikor mégis októberben a magánnődokihoz, mert már a hüvelyben volt, másnap már le is égette! A kimaradt részeket leecsetelte! (jelezném az égetés kevésbé fáj) Jelenleg ott tartok, hogy mindennel együtt: 100.000 Ft- 4 hónap alatt!

Amikor a kezdetekkor elkezdtem olvasgatni a tanácsokat, én abban voltam, hogy úgysem történik meg velem!

A tanácsom!!! Normális nődoki, aki ha magán is, tényleg foglalkozik veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha lehet, égettesd le, mert terjed, nekem lehet újra kell égettetni, mert annyira elterjedt, hiába égette le őket!!

Szóval ennyit, szánj rá inkább most egy nagyobb összeget, mint apránként sokkal többet!

2012. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én tanácsom! Először is nődokinál mindenképpen ragaszkodj ahhoz, hogy vegyen tenyésztést le és tutira nézz meg nem gomba-e!

Leírom a történetem okulásul...

Én is észrevettem hüvely bemenetnél sok aprób pöttyöt, hólyagot. Irány a jól ismert nőgyógyászom, diagnózis: Condyloma... beecsetelte Podophylin 10 %-os oldattal, mondván majd leszárad... két hét múlva vissza újabb ecsetelés ez szarik leszáradni. Elmegyek a helyi bőrgyógyászatra, ők is diagnózis, condyloma... 3 naponta menjek vissza ecsetelésre, 2 hét után megkértem adja már ide az ecsetelőt, mert munkahelyem van én is be tudom kenni... rendes volt látta, hogy magamra nem fogom önteni adott belőle... de továbbra sem ért semmit. Már eltelt 3 hónap!!!!! Nagyon nagy mázlim volt, vissza akartam menni a nődokimhoz, de szabin volt és egy másik doki nézett meg, aki közölte ez nem is fog elmúlni, mert gomba! Ahogy gombára kezelt minden rendben lett! És elmúlt. Tehát javaslatom ragaszkodj a tenyésztéshez! és addig is a fürdővízbe tegyél tengeri sót (thetys fehér nem habzó). Sok sikert.

2012. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezért mondják, hogy vannak a nőgyógyászok és vannak az orvosok, akik majd helyrehozzák a hibákat.
2012. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!