Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Láttatok már...

Mi lehet ez? Láttatok már ilyet? A mutatóujjamon eddig volt 3 darab összenőtt virusos szemölcs. Ezzel járok rendszeresen bőrgyógyászhoz, fagyasztja, kaparja, illetve ecsetelem nap mint nap...

Figyelt kérdés

Már csak 3 halvány fehér pötty volt, de még folytatnom kellett az ecsetelést. Erre most az ecsetelt terület körül apró fehér hólyagocskák jelentek meg, 2-3 miliméterrel körülötte, azaz elég szépen elterjedve a mutatóujjamon a körömház körül, viszketnek, és ecsetelésre kifakadnak, mint a herpesz!!! Szerintem ez nem a szemölcs utóhatása, de akkor mi? Herpesz sem valószinű, mivel 30 éves vagyok, és még soha senkitől nem kaptam el, pedig érintkeztem már több herpeszessel magánélet során is.

Ötletek?

Bőrgyógyászhoz mindenképp visszamegyek szerdán, de addig mi a fenét csináljak?


2009. júl. 24. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ecsetelő váltott ki allergiás reakciót. Vegyél be calcium pezsgőtablettát és kend be fenistil géllel.
2009. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!